Wydarzenia

Do klasy 2a

przyszedł dziś Święty Mikołaj Miał wieeelki wór z prezentami - każdy uczeń dostał upominek. Dzieci były zachwycone! A potem urządziliśmy Wigilię klasową w czasie której składaliśmy sobie życzenia i śpiewaliśmy kolędy.

klasa2 mikolaj

Wigilia w klasie 4a

wigilia4a

 

Klasy 3a i 3b

W ramach tego spotkania wzięły udział w świątecznych warsztatach kulinarnych. Propagując zdrowe odżywianie dzieci dzisiaj przygotowały samodzielnie tylko wytrawne przekąski. Było pysznie. Śpiewaliśmy kolędy, rozwiązywaliśmy różne zadania świąteczne, robiliśmy zdjęcia z akcesoriami swiatecznymi. To był ostatni nasz dzien w tym roku kalendarzowym, który spędziliśmy w murach szkoły i będziemy go wspominać bardzo miło.

klasa3wigilia

 Wigilia w klasie 2b


Był poczęstunek i wspólne śpiewanie świątecznych piosenek i kolęd. Świąteczny nastrój widać z daleka!

klasa2wigilia