Szkoła Podstawowa nr 2 Żyrardów - Dzień Pluszowego Misia - pomoc dla małych pacjentów
To piękne, że żyrardowskie szkoły przepełnione są empatią i serdecznością! Kilka dni temu przekazano maskotki i gry dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych objętych opieką Fundacja Mam Marzenie w Warszawie. To finał III edycji charytatywnej zbiórki maskotek pod hasłem Dzień Pluszowego Misia w Żyrardowie. W ogólnopolską akcję zaangażowało się kilka szkół na terenie naszego miasta, a już dziś w Centrum Kultury w Żyrardowie będziemy gościć Dyrektorów tych szkół wraz z koordynatorami akcji oraz delegacjami uczniów. Zbiórkę zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Żyrardowie. Z pomocą firmy Emka S.A. wszystkie nowe zabawki, gry planszowe oraz przybory szkolne dostarczone zostały do warszawskiej Fundacji.
PMis1

PMis2