Szkoła Podstawowa nr 2 Żyrardów - Procedury pracy 2021 rok.
Informacje archiwalne

Procedury organizacji pracy Szkoły Podstawowej Nr2 im. Marii Konopnickiej
obowiązujące od 1 września 2021

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Drodzy Uczniowie

Rozpoczyna się nowy rok szkolny. W dniu 1 września 2021 r. wracamy do szkół do tradycyjnego, stacjonarnego systemu nauczania. Aby umożliwić bezpieczny powrót do szkoły zostały wdrożone odpowiednie przepisy, wytyczne i zalecenia, zgodnie z kierunkiem wyznaczonym przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Przepisy są Państwu i Uczniom znane, bowiem stanowią one logiczną kontynuację obowiązujących dotychczas rozwiązań.
Wprowadzone
przepisy umożliwiają szkołom dodatkową organizację zajęć wspomagających uczniów w opanowaniu i utrwaleniu wiadomości i umiejętności z wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego.

Link :  Procedura organizacji pracy SzkoÅ‚y Podstawowej Nr2 w Å»yrardowie od 1.09.2021

Link : Deklaracja zgody udziału w zajęciach wspomagających powrót do szkoły

Marzenna MarjaÅ„ska

Nowy rok szkolny 2021/2022

Informacje na temat nowego roku szkolnego dpstępne na stronie Ministerstwa Edukacji i nauki.