Wydarzenia
Szkolna Rada Rodziców pragnie bardzo podziękować za liczny udział w pierwszej edycji Konkursu Bożonarodzeniowego. Jesteście wspaniali! Prace były piękne, kolorowe i różnorodne, a przede wszystkim świąteczne. Jesteśmy wdzięczni, że tak dużo dzieci chciało wziąć udział w konkursie i zawalczyć o nagrody, dlatego z przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa w składzie p. Marzena Marjańska, Emilia Osuch (RR), Ewa Wysocka, Aldona Krawczyńska, Joanna Pawelec-Stańczak przyznała nagrody w dwóch kategoriach wiekowych określonych w regulaminie Konkursu, następującym osobom:
 
I grupa - uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych oraz oddziały „O”
I miejsce – Emil Kubicki kl. 1a
II miejsce – Nikola Ring kl. 1b
III miejsce – Barbara Maciszewska kl. „0”
Wyróżnienie – Blanka Kamińska kl. 1b
 
II grupa - uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych
I miejsce - Angelika Jachna kl. 5b
II miejsce – Oliwia Kusio kl. 7a
III miejsce – Kacper Pecyna kl. 7a
Wyróżnienie – Artem i Nikita Fedorenko kl. 7b
 
Jeszcze raz dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom!
Nagrody zostaną rozdane podczas Wigilii klasowych w dniu 22.12.2023.
 
Wszystkie piękne prace, które uczniowie przekazali na konkurs będzie można nabyć na Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 22 grudnia 2023. Będzie to wspaniała okazja do świętowania nadchodzących świąt i cieszenie się duchem Bożego Narodzenia. Kiermasz będzie dostępny od godziny 10.00. Serdecznie zapraszamy. Hol główny, przy pokoju nauczycielskim. 
kiermasz BN 2023
 
Na kiermaszu będą dostępne następujące stoiska:
1. Dekoracje świateczne - by święta w waszych domach były piekniejsze
2. Zimowa herbata - na chłodne przedświąteczne dni
3. Gorąca czekolada - dla miłośników słodkości
4. Świąteczne zmywalne tatuaże - dla tych, którzy chcą dodać sobie odrobinę barw.
 
Dochód ze sprzedaży w całości zasili budżet Rady Rodziców.
 
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kiermaszu. Z pewnością będzie to wspaniały, radosny czas dla nas wszystkich. Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!