Wydarzenia
18.11.2023r. wolontariusze z SKW wraz z opiekunami - p. Martą Sołgałą i p. Weroniką Detką i dzięki pomocy firmy Emka S.A. przekazali Fundacja Mam Marzenie dary zebrane w czasie trwania akcji charytatywnej na rzecz dzieci z oddziałów onkologicznych. W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom koordynatorom akcji w miejskich przedszkolach, szkołach podstawowych i szkołach ponadpodstawowych z terenu Żyrardowa, rodzicom, przedszkolakom i uczniom, którzy włączyli się w zbiórkę pluszaków, zabawek, przyborów plastycznych, książek. Jesteśmy ogromnie poruszeni skalą Państwa zaangażowania. ❤️ Nie spodziewaliśmy się tylu wspaniałych darów. Cieszymy się, że słowa Czesława Niemena: "Bo ludzi dobrej woli jest więcej..." są wciąż aktualne. Jeszcze raz: DZIĘKUJEMY!!!❤️❤️❤️
 
 
mam marzenia 1 2023   mam marzenie 2 2023
 
 
 
Pozdrawiamy 😊😍
opiekunowie i wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 2 w Żyrardowie