Szkoła Podstawowa nr 2 Żyrardów - Randka w ciemno
9 lutego 2023 w auli szkolnej SzkoÅ‚y Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Å»yrardowie  uczniów dopadÅ‚o walentynkowe szaleÅ„stwo. Wszystko za sprawÄ… przedstawienia pt. "Randka w ciemno" zorganizowanego przez klasÄ™ 3a oraz wychowawcÄ™ klasy p. AgnieszkÄ™ KlocinskÄ… i MaÅ‚gorzatÄ™ Lesiak. Amor miÅ‚oÅ›ci groziÅ‚, że za pomocÄ… swojej magicznej strzaÅ‚y rozbudzi w uczniach miÅ‚ość. Kandydatami wybierajÄ…cymi zaÅ› osoby na randkÄ™ byli Klara i Albercik Max. I choć takie postaci jak Walenty Niezbyt ÅšwiÄ™ty czy Edmunda próbowali zdobyć serca wybierajÄ…cych, ostatecznie wygraÅ‚a miÅ‚ość. Walenty Love oraz Lukrecja wygrali w teleturnieju i to wÅ‚aÅ›nie z nimi wybierajÄ…cy udali siÄ™ na randki. Przedstawienie w sposób humorystyczny podeszÅ‚o do tematu szkolnych miÅ‚oÅ›ci oraz randek. Oprawa muzyczna dodawaÅ‚a odpowiedniego klimatu i wprowadzaÅ‚a w milosny nastrój. Zarowno uczniowie jak i nauczyciele obecni wÅ›ród publicznoÅ›ci Å›miali siÄ™ i jednoczeÅ›nie kibicowali kandydatom na scenie.Tego dnia do szkoÅ‚y zaproszono przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 9 w Å»yrardowie wraz z wychowawcami, p. JoannÄ… Cyzman oraz HannÄ… Kuchta. Wieczorem zaÅ› tego samego dnia rodzice uczniów klasy 3a mogli zobaczyć swoje pociechy na scenie.W tym roku SzkoÅ‚a Podstawowa Nr 2 w Å»yrardowie spÄ™dziÅ‚a Walentynki zatem na wesoÅ‚o i intensywnie. Humorystyczne podejÅ›cie do tematu miÅ‚oÅ›ci i zakochania spowodowaÅ‚o uÅ›miech na twarzy wielu uczniów - tych zakochanych i tych, przed którymi wielka miÅ‚ość jeszcze czeka. Amor miÅ‚oÅ›ci przyjdzie i do nich...
randka w ciemno902 23 1