Szkoła Podstawowa nr 2 Żyrardów - Lekcja otwarta klasa 3a

W dniu 5 styczeń 2023 w klasie 3a odbyła się lekcja otwarta dla dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 9 w Żyrardowie. W ramach tej lekcji przedszkolaki zapoznali się ze szkołą - zostali oprowadzeni po salach lekcyjnych, korytarzach i bibliotece. Mogli zobaczyć, jak wygląda budynek szkoły. Dodatkowo uczestniczyli w lekcji, w czasie której korzystając z tablicy interaktywnej mogli grać w gry edukacyjne. Dzieci z klasy 3a odpowiadali na pytania przedszkolaków dotyczące życia codziennego ucznia - jego problemów, największych trudności ale też sukcesów. Na koniec Pani Joanna Cyzman - wychowawca grupy przedszkolnej - wręczyła uczniom klasy 3a nagrody za udział w konkursie "Najpiękniejsza choinka" organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 9 w Żyrardowie. Nagrody otrzymali: Oskar Młynarski, Maksymilian Nadworski, Xawery Jankowski, Oskar Skrzypowski, Żaneta Skowrońska i Ewa Dobrzyńska.

To byÅ‚a wspaniaÅ‚a lekcja, która przyniosla korzyÅ›ci dla wszystkich. Zadowolone przedszkolaki z wiÄ™kszÄ… odwagÄ… przyjdÄ… do klasy 1 we wrzeÅ›niu. Do zobaczenia :)

klasa3a l otwarta 3klasa3a l otwarta 4klasa3a l otwarta 6