Wydarzenia

Tak to on, prawdziwy kataryniarz w Żyrardowie!!! 

20190906 101548

A wszystko podczas Narodowego Czytania ,,Katarynki" B.Prusa dn.06.09.2019r. w Centrum Kultury z udziałem pana Prezydenta Lucjana Chrzanowskiego. Nasza klasa IV A wzięła udział w tej uroczystości wraz z p.Anną Sentowską i p.Moniką Oskierą. Podczas czytania tekstu, na scenie występował teatrzyk kukiełkowy, który ułatwił dzieciom zrozumienie utworu. Potem były kolejne niespodzianki: dzieci otrzymały książki, zakładki,cukierki. A na Placu czekał prawdziwy kataryniarz z katarynką. Nagle poprosił ucznia naszej klasy Kamila Sabaja, aby włączył katarynkę i wszyscy uslyszeli muzykę. Potem Kamil wylosował wróżbę dla klasy.
Ciekawe,czy się spełni ?
Dziękujemy organizatorom:Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żyrardowie za atrakcyjną i pouczającą lekcję polskiego. Szczególnie zapamiętamy zdanie pana Prezydenta ,,W życiu trzeba pomagać innym, niezależnie od sytuacji".

Galeria zdjęć