Wydarzenia

W środę 19 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku klas ósmych szkoły podstawowej i ostatniego rocznika klas trzecich gimnazjum. Uroczystość prowadziła wicedyrektor szkoły Pani Monik Jeż. Dyrektor szkoły Pani Marzenna Marjańska podsumowała kończący się rok szkolny 2018/2019. Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk dyrekcji i swoich wychowawców nagrody za wyniki w nauce, sukcesy w konkursach i osiągnięcia sportowe. Rodzicom najlepszych uczniów zostały wręczone podziękowania i listy gratulacyjne. Podczas uroczystości dokonano przekazania sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu. Uroczystość zakończyła się częścią artystyczną przygotowaną przez młodzież. Jak przy każdym pożegnaniu, nie obyło się bez radości i łez wzruszenia uczniów opuszczających szkołę i nauczycieli. Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy w nowym etapie życia dalszych sukcesów i realizacji swoich marzeń i planów.

 IMG 20190619 175809

Galeria zdjęć z wydarzenia