We wtorek 12 marca nasi uczniowie pod opieką pani Aldony Krawczyńskiej wzięli udział w  Międzyszkolnym Konkursie „Potyczki z językowymi łamańcami”, który odbył się w Zespole Szkół nr 1 w Żyrardowie. Naszą szkołę reprezentowali: Joanna Pabijanek i Dominika Jędrzejewska -  uczennice klasy 3b gimnazjum oraz Julia Wilanowska i Aleksander Kwiatkowski – uczniowie klasy 8a. Zadaniem uczestników było odczytanie przygotowanych przez organizatora zdań zawierających tzw. łamańce językowe.  Dodatkową atrakcją konkursu były zajęcia warsztatowe dla uczniów, które poprowadził Hubert Matysiak – student szkoły aktorskiej. Wszyscy uczestnicy z dużym zaangażowaniem podeszli do wyznaczonych zadań i otrzymali dyplomy i słodkie upominki, a nasza uczennica - Joanna Pabijanek została zauważona przez jury i otrzymała specjalne wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy!

IMG 20190312 134226

Galeria zdjęć z konkursu