Wydarzenia

infoW Szkole Podstawowej Nr 2 w Żyrardowie działa SKO czyli Szkolna Kasa Oszczędności. W porozumieniu z Bankiem PKO BP uczniowie naszej szkoły w wieku 6-12 lat mogą założyć sobie swoje „konto” i wpłacać na nie swoje oszczędności. Nie muszą to być wielkie kwoty wystarczy wpłacać symboliczną złotówkę, a zbieracie sobie potrzebną sumę na zakup upragnionej rzeczy. Wasze pieniądze możecie podzielić do różnych skarbonek, za oszczędności dostajecie specjalne odznaczenia, wasze oszczędności są oprocentowane i bezpieczne. Wpłacać pieniądze możecie do opiekunów SKO lub rodzice mogą Wam przelać ze swojego konta. Opiekunami SKO są p. Karolina Bońkowska i p. Beata Osial. Wszystkie potrzebne informacje możecie znaleźć pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=eZSJ4tzdxVs

Zapraszamy do opiekunów po deklaracje przystąpienia do SKO!!!!

SKO